• Space

  Dołącz do nas!

  Taki dream-team na pierwszym froncie kontaktu z klientem! Zapraszamy!

  Iza | Ewa | Monika

  Pracujemy razem i świetnie się uzupełniamy. Spokój i opanowanie oraz energia i emocje.

  Oferty pracy
 • Space

  Dołącz do nas!

  Jesteśmy różni, ale łączy nas to miejsce i ludzie.

  Tomek | Daniel | Renata

  KAN to praca na wysokich obrotach…ale my lubimy wyzwania. Dołączysz?

  Oferty pracy
 • Space

  Dołącz do nas!

  Czujemy się pewnie pracując w firmie, z którą się identyfikujemy.

  Paweł | Sebastian | Magda

  To ważne by produkt, który się sprzedaje był dobry. Nasz jest świetny!

  Oferty pracy

Wiemy, że ciągły rozwój Grupy KAN to efekt pracy naszego zespołu. Dlatego wspieramy i wprowadzamy w życie innowacyjne pomysły pracowników. Pracując w KAN masz realny wpływ na udoskonalenie pracy i funkcjonowanie organizacji. Jeden zespół - wiele doświadczeń

Pracując w KAN masz realny wpływ na udoskonalenie pracy i funkcjonowanie organizacji. W ostatnim roku w ramach programu KAN pomysł, wprowadziliśmy w życie dziesiątki innowacji zgłoszonych przez naszych pracowników. 

Miłosz

Inżynier Laboratorium

Tutaj zawsze coś się dzieje.

Do zespołu laboratorium KAN dołączyłem w 2018 roku jako laborant, odpowiedzialny za przeprowadzanie analiz surowców, półproduktów i gotowych wyrobów. Praca na tym stanowisku to odpowiedzialne i satysfakcjonujące zajęcie wymagające poszerzania wiedzy, rozwoju i nabywania nowych umiejętności. Ze względu na zakres oraz skalę pracy działu Badań i Rozwoju w laboratorium zawsze dzieje się coś ciekawego.

Sylwia

Koordynator ds. Handlu

Ewaluacja, szukanie swojego miejsca, na to pozwala ta firma… i po mnie widać to najlepiej :)

Pracę w KAN rozpoczęłam w 2010 roku od stanowiska referenta produkcji. W 2015 r. awansowałam na stanowisko specjalisty ds. analiz, a od 2019 roku zajmuję się rozwojem handlu na rynkach wschodnich. Dziś wiem, że praca koordynatora handlu jest tym co chcę robić. W tej pracy ciągle się rozwijam i uczę się nowych rzeczy. KAN wspiera mnie finansując naukę języka rosyjskiego, który jest niezbędny w mojej pracy. Korzystam też z dofinansowania do studiów podyplomowych – to kolejna z możliwości jakie daje mi ta firma.

Mariusz

Dyrektor Pionu Technologii Procesowej

Mam realny wpływ na projekty, które prowadzę.

To już ponad 15 lat od kiedy jestem w KAN. Jak dziś, pamiętam moje początki w firmie na stanowisku technologa i ogrom nauki, który był przede mną. Chociaż dołączając do zespołu KAN miałem już doświadczenie techniczne i kierownicze, dopiero tu zdałem sobie sprawę z tego, jak ważna jest samodzielność i kreatywność. Stały rozwój firmy pozwala technologom pracować nad wdrażaniem nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań. W innych firmach nie miałem wpływu na podejmowane decyzje i kierunki rozwoju. W KAN pomysły pracowników są wdrażane i doceniane.

Kamila

Specjalista ds. HR

Ta wycieczka to zdecydowanie all-inclusive.

Pracę w KAN rozpoczęłam od stanowiska specjalisty ds. organizacyjnych. Pracowałam z kontrahentami z całego świata, planowałam ich pobyt, przyjmowałam i oprowadzałam ich po firmie. To dzięki tym kontaktom, stałam się bardziej otwarta i pewna siebie. No i oczywiście zdecydowanie podniosłam poziom znajomości języków obcych. Studiując turystykę nie myślałam nawet, że doświadczenie w tej branży oraz licencja pilota wycieczek zaprowadzą mnie do firmy produkcyjnej. Moje stanowisko dało mi możliwość poznania firmy od podszewki, rozwoju zawodowego, a z pilotowania wycieczek po produkcji mam mały bonus: budowa rury wielowarstwowej nie ma przede mną tajemnic. Obecnie pracuję w pionie HR i często wykorzystuję wiedzę zdobytą na poprzednim stanowisku.

Tomasz

Kierownik ds. Rozwoju Projektów Logistycznych

Długo szukałem swojego miejsca w życiu.

Pewnego dnia, 16 lat temu, zadzwonił do mnie kolega i zapytał czy chcę pracować z nim jako magazynier w firmie KAN. Powiedział, że firma jest duża i działa międzynarodowo, a praca będzie rozwojowa. Wtedy dołączyłem do zespołu fantastycznych ludzi, nie potrafiąc nawet jeździć wózkami widłowymi. Dziś ta sama firma jest znacznie większa, a ja już nie jestem magazynierem tylko zarządzam całym zespołem magazynów. Pracowałem na to wiele lat, dzieląc się swoimi pomysłami i zaangażowaniem. W KAN nauczyłem się obsługiwać maszyny magazynowe, zarządzać zespołem, projektować nowe przestrzenie magazynowe i usprawniać gospodarkę magazynową. Dofinansowanie do studiów logistycznych otrzymane od firmy i uzyskane wcześniej doświadczenie, pozwoliły mi zdobyć tytuł inżyniera w dziedzinie logistyki.

MiłoszInżynier Laboratorium
SylwiaKoordynator ds. Handlu
MariuszDyrektor Pionu Technologii Procesowej
KamilaSpecjalista ds. HR
TomaszKierownik ds. Rozwoju Projektów Logistycznych

Co dodatkowo mogę zyskać?

Benefity i dodatki

Pracownicy są dla nas ważni, dlatego dbamy o nich w pracy i poza nią. Członkowie naszego zespołu i ich rodziny mogą skorzystać z licznych aktywności i benefitów pozapłacowych.

 • dofinansowanie karty Multisport
 • dofinansowanie do studiów wyższych
 • prywatna opieka medyczna - Medicover
 • grupowe ubezpieczenie na życie
 • akcje prozdrowotne
 • wydarzenia specjalne dla dzieci
 • finansowanie nauki języków obcych
 • wspieranie prywatnych pasji
 • nagrody Jubileuszowe
 • świąteczne bony zakupowe
 • upominki dla dzieci pracowników
 • wejściówki do kina

Jak wygląda proces rekrutacji w KAN:

4 Proste Kroki

Nasz zespół HR dba o najwyższe standardy rekrutacji. Aplikując do nas, możesz zawsze liczyć na odpowiedź.

DOŁĄCZ DO NAS!
 Space
1 Krok

Dokładna analiza dokumentów

Nasz dział HR sprawdza dokładnie każde CV, analizując czy profil kandydata jest zgodny z oczekiwaniami na stanowisku. Jeśli Twoje doświadczenie będzie odpowiednie – zadzwonimy!

 Space
2 Krok

Rozmowa kwalifikacyjna

Jest to najważniejszy etap, który pozwoli nam bliżej Cię poznać. Możesz zostać zaproszony na kilka rozmów, możemy też poprosić Cię o wypełnienie testu kompetencyjnego.

 Space
3 Krok

Decyzja

Niezależnie od decyzji możesz liczyć na informację zwrotną od nas. Jeśli uznamy, że to właśnie z Tobą chcemy współpracować, zadzwonimy i złożymy Ci ofertę.

 Space
4 Krok

Witaj w KAN

Już od pierwszego dnia pracy zostaniesz objęty Programem Adaptacyjnym (biuro) oraz Programem Mentoringowym (produkcja). Dedykowany opiekun zapozna Cię z firmą, opowie o zasadach i standardach pracy, przedstawi pracownikom i współpracownikom.

KAN to nie tylko miejsce pracy!

Promujemy zdrowie i bezpieczeństwo

Od lat wspólnie realizujemy program "W KAN razem dbamy o zdrowie". W ramach programu nasi pracownicy mogli już skorzystać z możliwości wyrobienia „krew-karty”, wykonania badań na wirusa zapalenia wątroby typu B oraz markerów nowotworowych.

Systematycznie realizujemy szkolenia i kursy doskonalące, dzięki którym podnosimy wiedzę w zakresie bezpieczeństwa w pracy.
Organizujemy szkolenia z pierwszej pomocy, pracy na wysokościach, kurs przeciwpożarowy oraz kurs doskonalenia jazdy dla naszych pracowników mobilnych.

Działamy lokalnie

Wspieramy lokalną społeczność. Angażujemy się w takie akcje jak: #gastropomaga, #gaszynchallenge, wsparliśmy też medyków, przekazując certyfikowane specjalistyczne ochronne fartuchy oraz przyłbice. Pomagamy dzieciom poprzez współpracę z fundacjami "Się Pomaga" oraz "Bajkowa Fabryka Nadziei". 

Nieużywane przez naszych pracowników komputery, monitory, wykorzystują dzisiaj dzieciaki z województwa podlaskiego w nauce zdalnej.

Wspieramy ludzi z pasją!

Cyklicznie finansujemy udział w rajdach rowerowych, Runmageddonach, ale też w konkursach pianistycznych. Naszym pracownikom pomogliśmy w spełnieniu takich sportowych marzeń jak: zimowy rajd rowerowy dookoła jeziora Bajkał czy wyprawa na Mont Blanc.

Praktyki i staże

W trakcie stażu w KAN możesz skonfrontować wiedzę teoretyczną zdobytą podczas studiów z praktyką i zyskać jakże cenne doświadczenie zawodowe.

DLA KOGO:
Do programu praktyk zapraszamy studentów różnych uczelni, w szczególności z kierunków takich jak Inżynieria Sanitarna, Mechanika i Budowa Maszyn, Logistyka, Informatyka, Ekonomia i innych. 

Działamy międzynarodowo, dlatego u praktykantów i pracowników, cenimy znajomość języków obcych - języka angielskiego, niemieckiego lub rosyjskiego. Ważne jest też dla nas szybkie uczenie się i kreatywność. Te umiejętności przydają się podczas stażu w KAN i znacząco zwiększają szanse na przyszłe zatrudnienie.

CZAS REALIZACJI:
Praktyki w KAN realizujemy od lipca do września, a zgłoszenia przyjmujemy od kwietnia. Chcesz odbyć u nas staż? Napisz do nas: [email protected]

Oto opinie i uwagi studentów:

Aleksandra

studentka III roku PB, Wydział Inżynierii Zarządzania, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji – praktykowała w Biurze Produkcji

"Na praktyki w KAN zdecydowałam się ze względu na pozytywne opinie byłych praktykantów, moich znajomych. Co mnie zaskoczyło, to bardzo łatwy i przyjemny kontakt z osobami odpowiedzialnymi za organizację praktyk w firmie. Dobra organizacja, termin praktyk student może wskazać sam, opiekunowie z wiedzą i doświadczeniem odpowiednim do studiowanego kierunku. Ja praktykowałam w Biurze Produkcji. Zdecydowanie polecam!"

Więcej

Jakub

student IV roku PB, Wydział Mechaniczny, Mechatronika - praktykował w Dziale Technologii Procesowej

"O praktykach w KAN dowiedziałem się na uczelni. Wybrałem KAN, ponieważ jest to firma, która daje wiele możliwości. Dzięki zrealizowanym praktykom miałem okazje poznać procesy technologiczne. Dostawałem wiele ciekawych zadań, które mocno angażowały mnie w pracę firmy. Jeśli będę miał taką możliwość, to po ukończeniu studiów chciałbym związać się z firmą."

Więcej

Karol

student IV roku PB, Wydział Inżynierii Zarządzania, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji – praktykowała w Dziale Technologii Produkcji

"Wybrałem firmę KAN, ponieważ moi znajomi polecili mi to miejsce. Dzięki praktykom zdobyłem cenne doświadczenie, które jest niezbędne na rynku pracy. Miałem możliwość poznania działania przedsiębiorstwa i procesów w nich zachodzących. Praktyki pozwoliły mi sprecyzować moje predyspozycje oraz zainteresowania. Jedyną rzecz, którą bym zmienił w zrealizowanych praktykach to wydłużenie czasu ich trwania. "

Więcej

Łukasz 

student III roku PB, Wydział Mechaniczny, Mechanika i Budowa Maszyn - praktykował w Dziale Technologii Produkcji 

"O praktykach dowiedziałem się na uczelni. Wybrałem KAN, ponieważ firma w dużym stopniu jest związana z moim kierunkiem studiów. Praktyki pokazały mi jak wygląda praca w międzynarodowej firmie. Miałem możliwość zobaczyć wiele maszyn, na których tworzone są elementy oraz wykonywane poszczególne operacje. Dowiedziałem się również jak wygląda praca na stanowisku technologa produkcji."

Więcej

Klasa patronacka KAN

Wierzymy w naukę i poszerzanie zawodowych horyzontów, dlatego stale inwestujemy w nowe technologie i kształcenie kadr. Jeśli jesteś na początku swojej ścieżki kariery i chciałbyś nauczyć się zawodu – dołącz do klasy o profilu Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych. Od 2019 roku wspieramy Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Białymstoku w prowadzeniu tego kierunku nauczania. Jest to jedyna klasa o tym profilu nauki w północno-wschodniej Polsce.

Klasa pod patronatem KAN to doskonałe miejsce dla osób, które interesują nowe technologie i innowacje. Absolwentom - operatorom maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych, oferujemy pewne zatrudnienie w wyuczonym zawodzie.

Jesteś zainteresowany pracą u nas?

Prześlij nam swoje CV poprzez odnośnik "aplikuj".

Zapraszamy do zapoznania z naszą Polityką Ochrony Prywatności, w której zostały zawarte Państwa uprawnienia związane z udostępnieniem danych.

Prosimy o wpisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji prowadzonych przez Grupę KAN.

 Space

Ustawienia Cookies

Używamy plików cookie, aby świadczyć różnorodne usługi, stale je ulepszać, wyświetlać reklamy zgodnie z Twoimi zainteresowaniami na naszej stronie internetowej oraz udostępniać funkcje mediów społecznościowych. Niektóre pliki cookie są niezbędne do prawidłowego działania naszej strony internetowej i umożliwienia korzystania z jej funkcji. Za Twoją zgodą używamy również analitycznych plików cookie do ulepszania naszej strony internetowej oraz marketingowych plików cookie do wyświetlania reklam i treści na naszej stronie internetowej. Dowiedz się więcej o plikach cookie i sposobie ich używania.
Klikając „Akceptuję wszystko”, wyrażasz zgodę na użycie wszystkich plików cookie. Klikając „Dostosuj ustawienia plików cookie”, możesz wybrać, które pliki cookie akceptujesz. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące plików cookies lub wycofać zgodę.

Ustawienia Cookies

To narzędzie pomaga wybierać i dezaktywować różne tagi/trackery/narzędzia analityczne używane na tej stronie internetowej.